فوتسال یزد

برنامه هفته سیزدهم مسابقات فوتسال لیگ برتر استان

پنج شنبه مورخ 93/11/09        ایلیا میبد - شهدای محمدآباد              ساعت 19 سالن هدف میبد                                         قرمز-قرمز-قرمز / مشکی--مشکی-مشکی

جمعه     مورخ 93/11/10        سراسازان ابرکوه - ورزشی شمس یزد    ساعت 15  سالن فجر ابرکوه                                                   زرد - مشکی- مشکی / قرمز-قرمز-قرمز

جمعه     مورخ 93/11/10        پدیده پارسیان یزد - مارال شیر ابرکوه      ساعت 15  سالن ابرندآباد                                                     قرمز-قرمز - قرمز / مشکی-مشکی-مشکی 

جمعه     مورخ 93/11/10       شهیدکلانتری اشکذر - ورزشی قدر بافق   ساعت 15   سالن 22 بهمن اشکذر                                           زرد - آبی - زرد / قرمز- قرمز- قرمز         ********

جمعه    مورخ 93/11/10       محبان چهارده معصوم بافق - فراگیر سروقامت ابرکوه  ساعت 15 سالن کوثربافق

                                      سبز- سبز- سبز / سفید-سفید-سفید

****** سرپرست محترم تیم ورزشی قدر بافق بایستی با مراجعه به کمیته فوتسال استان مشکل خود را حل نماید در غیراینصورت تبعات بعدی به عهده سرپرست محترم می باشد .

 

جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال استان

                         

 

تیم

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل گل

امتیاز

1

شهدای محمدآباد

12

 8

1

3

 54

30

 24+

25

2

ایلیــــا میبد

12

 7

 3

 2

 56

38

 18+

 24

3

شهید کلانتری اشکذر

12

 7

 2

 3

 35

 22

 13+

 23

4

فراگیر سروقامت  ابرکوه

12

6

 2

 4

35

37

2-

 20

5

ورزشی قدر بافق

12

5

 2

 5

 41

42

1-

 17

6

سراسازان ابرکوه

12

4

 4

4

 34

 28

6+

 16

7

ورزشی شمس یزد

12

 5

 1

 6

 27

 22

5+

 16

8

مارال شیر ابرکوه

12

 3

2

 7

 31

 59

 28-

 11

9

پدیده پارسیان یزد

12

2

4

 6

 27

32

5-

 10

10

چهارده معصوم بافق

12

1

 3

 8

32

 62

 30-

 6

نتایج هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر استان

ورزشی شمس یزد                     صفر                شهید کلانتری اشکذر              1

محبان چهارده معصوم بافق             2                 سراسازان ابرکوه                     3

ایلیا میبد                                    9                مارال شیر ابرکوه                      صفر

فراگیر سروقامت ابرکوه                   4                پدیده پارسیان یزد                    3

شهدای محمدآباد                         4                ورزشی قدر بافق                     5 

نتایج هفته پنجم مسابقات فوتسال لیگ نونهالان استان

استقلال گرمسیر تفت                      7                   ایلیا میبد                       6 

ورزشی شمس یزد                         2                   پدیده یزد                      صفر

صلح یزد                                       4                   میثاق تفت                     2 

سهیل اشکذر                               3                    نود کویر یزد                    1

شاهد هلال احمر مهریز                   7                      مرصاد کویر نوین یزد        2     

فراگیر سروقامت ابرکوه                   2                     مرصادکویر یزد                 1                  

محرومین هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال استان

سید رضا رضوی         بازیکن شماره 99              ورزشی قدر بافق                 سه اخطاره 

کرامت صالحی          بازیکن شماره 3                مارال شیر ابرکوه                 اخراج

محمد جواد جهانگرد    بازیکن شماره 11              مارال شیر ابرکوه                 اخراج

محمد اکرمی            بازیکن شماره 5                فراگیر سرو قامت ابرکوه         اخراج                           

برنامه هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر فوتسال استان

پنج شنبه مورخ 93/11/02 ورزشی شمس یزد - شهید کلانتری اشکذر ساعت 19 سالن طوبی                                قرمز-قرمز-قرمز / زرد - آبی - زرد     

جمعه مورخ 93/11/03  ایلیا میبد - مارال شیر ابرکوه  ساعت 15 سالن هدف میبد                                                                قرمز-قرمز-قرمز / مشکی - مشکی - مشکی

جمعه مورخ 93/11/03 محبان چهارده معصوم بافق - سراسازان ابرکوه ساعت 15 سالن کوثر بافق                                                   سبز-سبز-سبز / زرد -مشکی-مشکی

جمعه مورخ 93/11/03 فراگیر سروقامت ابرکوه - پدیده پارسیان یزد ساعت 15 سالن فجر ابرکوه                                                سفید-سفید-سفید / قرمز-قرمز-قرمز  

شنبه مورخ 93/11/04  شهدای محمدآباد- ورزشی قدر بافق ساعت 19 سالن شهیدظریف                                                        سبز-سبز-سبز / قرمز-قرمز- مشکی        

نتایج هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر استان

شهدای محمدآباد                       1                    ورزشی شمس یزد                 2

ورزشی قدر بافق                        6                    ایلیا میبد                             4 

سراسازان ابرکوه                        1                    پدیده پارسیان یزد                  1 

مارال شیر ابرکوه                       صفر                  فراگیر سرو قامت ابرکوه           6   **** 

شهید کلانتری اشکذر                 3                    محبان چهارده معصوم بافق        1             

***** متاسفانه در دقیقه 38 مسابقه دو تن از بازیکنان تیم مارال شیر ابرکوه و یک نفر تماشاچی به طرف داور حمله ور گردیده که با توجه به عدم امنیت مسابقه ادامه پیدا ننموده و گزارش آن به کمیته انضباطی استان ارسال گردید .                 

برنامه هفته هفتم مسابقات لیگ نونهالان استان

دوشنبه  مورخ  93/11/13   نود کویر یزد - ورزشی شمس یزد          ساعت 17  سالن ملاصدرا یزد

دوشنبه  مورخ  93/11/13  پدیده یزد - فهادان یزد                        ساعت 17  سالن چهارده معصوم یزد

شنبه    مورخ   93/11/18   سهیل اشکذر - پدیده یزد                   ساعت 17  سالن 22 بهمن اشکذر

شنبه    مورخ  93/11/18    فهادان یزد - ورزشی شمس یزد           ساعت 17  سالن فهادان یزد  

برنامه هفته ششم مسابقات لیگ نونهالان استان

دوشنبه     مورخ   93/11/06        سهیل اشکذر - فهادان یزد          ساعت 17  سالن 22 بهمن اشکذر

دوشنبه    مورخ   93/11/06        مرصادکویر نوین یزد - صلح یزد        ساعت 17  سالن ابرندآباد یزد

سه شنبه  مورخ  93/11/07       ایلیا میبد - مرصادکویر یزد              ساعت 17  سالن هدف میبد 

سه شنبه  مورخ  93/11/07       نود کویر یزد - پدیده یزد                 ساعت 18  سالن ملاصدرا یزد 

پنج شنبه   مورخ  93/11/09   استقلال گرمسیر تفت - فراگیرسروقامت ابرکوه    ساعت 17  سالن قدس تفت 

پنج شنبه   مورخ  93/11/09  میثاق تفت - شاهد هلال احمر مهریز                 ساعت 18  سالن قدس تفت         

برنامه هفته پنجم مسابقات لیگ نونهالان استان

دوشنبه        93/10/29          استقلال گرمسیر تفت - ایلیا میبد           ساعت 18   سالن قدس تفت     

دوشنبه        93/10/29           ورزشی شمس یزد - پدیده یزد             ساعت 16/30  سالن طوبی 

سه شنبه     93/10/30          صلح یزد - میثاق تفت                          ساعت 18   سالن محمودآباد 

سه شنبه     93/10/30          سهیل اشکذر - نودکویر یزد                   ساعت 18  سالن 22 بهمن اشکذر

پنج شنبه      93/11/02    شاهدهلال احمر مهریز-مرصادکویرنوین یزد    ساعت 17 سالن شهیدصدوقی مهریز

پنج شنبه     93/11/02    فراگیر سرو قامت ابرکوه - مرصادکویر یزد       ساعت 17 سالن فجر ابرکوه